Człuchów

Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Człuchowie przy ulicy Sczecińskiej. Połączenie szkła, elementów drewnianych oraz dużych tarasów tworzy nowoczesny charakter budynku.
Każde z mieszkań posiada komórkę lokatorską w cenie. Dla każdego mieszkania zapewnione jest miejsce parkingowe przed budynkiem lub w garażu podziemnym.
Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne proponowane przez producentów materiałów budowlanych w celu zwiększenia oszczędności energii cieplnej. Izolacja budynku wykonana jest z użyciem styropianu grafitowego o grubości 15 cm; gdzie wartość współczynnika przenikania ciepła wynosi 0,032 W/(m·K).
Okna i drzwi tarasowe wyposażone są w pakiet 3 szybowy i zamocowane w profilu PCV 6 komorowym,ogrzewanie z miasta.
Większość mieszkań będzie posiadała bezpośredni widok na jezioro Człuchowskie oraz Zamek Krzyżacki.
Mieszkania zlokalizowane w parterze będą posiadały własny ogródek,natomiast do apartamentów znajdujących się na 3 kondygnacji będą przynależne obszerne tarasy widokowe.
Atutem lokalizacji z jednej strony jest szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta, a z drugiej dostęp do rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.

Przyjmujemy Rezerwacje.