Wałcz ul. Obrońców Westerplatte

Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Wałczu przy ulicy Obrońców Westerplatte. Połączenie szkła, elementów drewnianych oraz dużych tarasów tworzy nowoczesny charakter budynku.
Każde z mieszkań posiada komórkę lokatorską w cenie. Dla każdego mieszkania zapewnione jest miejsce parkingowe lub garaż.
Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne proponowane przez producentów materiałów budowlanych
w celu zwiększenia oszczędności energii cieplnej. Izolacja budynku wykonana jest z użyciem styropianu grafitowego o grubości 15 cm; gdzie wartość współczynnika
przenikania ciepła wynosi 0,032 W/(m·K). Okna i drzwi tarasowe wyposażone są w pakiet 3 szybowy i zamocowane w profilu PCV 6 komorowym,ogrzewanie z miasta.

Instalacja windy w każdej z klatek to już standard naszych inwestycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo wygodnie dostać się na każdą kondygnację budynku.
Atutem lokalizacji z jednej strony jest szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta, a z drugiej dostęp do rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Jezioro Raduń (400m), intensywnie wykorzystywane do uprawiania sportów wodnych i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
20 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.

Przyjmujemy Rezerwacje.